Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

“Elite Show” në SuperSport/ Jasir Asani dhe Ernest Muçi, mysafirët specialë të mbrëmjes

"Elite Show" në SuperSport/ Jasir Asani dhe Ernest Muçi, mysafirët specialë të mbrëmjes
"Elite Show" në SuperSport/ Jasir Asani dhe Ernest Muçi, mysafirët specialë të mbrëmjes

Jasir Asani është njeriu i momentit në Kombëtaren Shqiptare, pasi me paraqitjen dhe golat e tij ka ndihmuar jo pak që kuqezinjtë të pozicionohen në vendin e parë të grupit të eliminatoreve të Euro 2024 dhe të jenë shumë pranë sigurimit të një bilete për në Gjermani.

Në të njëjtën kohë, Ernest Muçi është sulmuesi i momentit mes kuqezinjve, pasi po kalon një formë të shkëlqyer te Legia e Varshavës, e cila u konkretizua me atë dopietë fantastike ndaj anglezëve të Aston Villës.

Të dy futbollistët do të jenë pjesë e emocionit më të ri në ekranin e SuperSport, “Elite Show”, që do të ngrejë siparin mbrëmjen e sotme dhe do të vijë çdo të hënë në orën 21:00.

Lexo edhe:

Asani nga Koreja e largët dhe Muçi nga Polonia, do të diskutojnë jo vetëm për ecurinë e Kombëtares Kuqezi, por edhe për karrierën e tyre në klube dhe planet për të ardhmen.

“Elite Show”, nën drejtimin e Gjergj Stefës, do të startojë në orën 21:00 në SuperSport 1, teksa të ftuar në mbrëmjen e parë do të jenë edhe ish-futbollisti i Shkëndijës, Partizanit, etj., Ardian Cuculi, por edhe gazetarët Ylli Aga e Blerim Jahaj.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...