Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

“Elite Show”/ Rivalët e mundshëm të Egnatias në Champions League

Egnatia me ide të qarta, dy afrime që në nisje për të synuar grupet e Conference League

Egnatia do të përfaqësojë Shqipërinë në Champions League. Kampionët e rinj, fitues të dy trofeve: titull dhe Kupë Shqipërie, duan ta zgjasin sa më shumë verën europiane.

Kërkojmë grupet e Conference League”, u shpreh presidenti Agim Demrozi“Elite Show”, çdo të hënë në SportNews (21:00) nën moderimin e Gjergji Stefës.

“Do të rivotoja për Final 4”, Demrozi: Kërkojmë grupet e Conference League!  

Lexo edhe: 

Emision ku u publikuan edhe kundërshtarët e mundshëm të ekipit nga Rrogozhina në raundin e parë të Championsit.

Rivalë të rrezikshëm si hungarezët e Ferencvarosit apo rumunët e Steauas, por edhe kundërshtarë të tjerë të pranueshëm dhe kalueshëm.

Rivalët e Egnatias në Champions League

Lajme të tjera

Euro 2024

Dështimi i radhës i kombëtares angleze ka trishtuar jo pak tifozët e zjarrtë ishullorë. Mes tyre edhe Gary Lineker, ish-sulmuesin historik të “Tre Luanëve”,...

Serie A

Vincenzo Iaquinta, kampion bote me Italinë në Gjermani 2006, u ndal te gara e madhe për fitimin e titullit kampion në sezonin e ri...

Merkato

Como u rikthye në Serie A pas 21 vitesh, por ambicia dhe paratë nuk mungojnë në klub, me drejtuesit që po punojnë për ndërtimin...

Euro 2024

“Spanja dhuroi spektakël, është një skuadër e jashtëzakonshme me lojtarë të rinj të pabesueshëm. Është një model i pakonkurrueshëm për t’i dhënë vlerë akademisë....