Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Elmas: Raspadori më ka 500 euro borxh për asistin që i dhashë

Elmas lavdëron trajnerin e ri
Elmas lavdëron trajnerin e ri

Mesfushori i Napolit, Eljif Elmas ka deklaruar së fundmi se Raspadori i ka 500 euro borxh.

Duke folur për mediet pas fitores 0-1 ndaj Juventusit në kampionat, mesfushori maqedonas u shpreh me shaka se për asistin e dhënë shoku i skuadrës i ka borxh 500 euro.

Lexo edhe:

“Unë thjesht prisja që Zielinski të kalonte topin. Kur ai më pasoi, pashë Osimhen duke shkuar përpara dhe kështu e zgjata për Giacomo. Gjithmonë i them Giacomos para ndeshjeve: ‘Unë do të të jap një asist sonte, kështu që t’i mund të më japësh 500 euro.’ Me Juven ia dhashë por nuk më ka dhënë akoma”,-deklaroi Elmas.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...