Gossip

Elsa Hosk, modelja seksi e Victoria’s Secret, është tifoze me Chelsea-in e Contes

Elsa Hosk është një ish basktebolliste suedeze e cila tashmë është një nga engjëjt e Victoria’s Secret. Ajo e la shumë herët sportin e basketbollit për t’iu përkushtuar pikërisht modelingut, aty po korr suksese të shumta. Elsa në pasarelë është thjeshtë fantastike dhe të lë pa fjalë pasi zotëron një fizik të jashtëzakonshëm. Super seksi dhe me linja perfekte, Hosk është një nga tifozet me speciale të Chelsea-it. Ajo është një fanse e kampionëve në fuqi të Anglisë dhe shpeshherë mbështet skuadrën e Antonio Contes.

To Top