Premier League

Emerson Palmieri pranë rinovimit me Chelsea-n

Emerson Palmieri është kthyer në një lojtar tepër të rëndësishëm te Chelsea. Mbrojtësi italo-brazilian kishte shumë oferta për t’u rikthyer në Serinë A këtë verë e jo vetëm por asgjë nuk u konkretizua dhe tashmë lojtari ka edhe 2 vite të mbetura në kontratë. Drejtuesit kanë nisur punën për të shmangur mundësinë që 25-vjeçari të përfundojë me një vit kontratë dhe pritet t’ia zgjasin atë me page të përmirësuar për 3 sezone të ardhshme. Një lëvizje e tillë do të plotësonte edhe kërkesat e Emerson i cili ua ka bërë të qartë se pa pagën e përmirësuar ndjeshëm nuk do të rinovojë dhe se do të ishte gati të largohej që në janar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency