Gossip

Emily Ratajkowski “çmend” fansat në rrjetet sociale

Emily Ratajkowski më hot se kurrë. Fotot e fundit të publikuara nga modelja amerikane në rrjetet sociale kanë bërë xhiron e mediave rozë. Emily është thjeshtë e mrekullueshme. Linja perfekte, fytyrë ëngjëllore dhe forma super seksi. Fansat e modelës kanë mbetur vërtetë pa fjalë nga fotot që ka postuar sëfundmi Ratajkowski. Emily e cila ka pozuar edhe për revistën Sports Illustradet në të kaluarën, njihet si një simpatizante e skuadrës italiane të Juventusit.

To Top