Premier League

Emocione por jo gola, Chelsea dhe Tottenham ndahen në paqe, Wolves mposht Arsenalin!

Përfundoi në barazim pa gola dueli për kreun e Premier League mes mësuesit dhe nxënësit, një barazim nga i cili buzëqeshi Liverpooli që ruajti kreun e renditjes edhe pse tashmë duhet ta ndajë me skuadrën e Jose Mourinhos. Në Stamford Bridge u luajt një ndeshje e bukur me emocione dhe raste të shumta për shënim por në derbin mes Chelsea-t dhe Tottenham munguan ato që ishin më të rëndësishmit golat. Chelsea i Lampard shpërdoroi më tepër, por edhe Tottenham pati rastet e saja në këtë derbi që në fund u solli nga një pikë të dyja skuadrave me Tottenham që barazoi Liverpoolin në krye të renditjes në kuotën e 21 pikëve, ndërsa Chelsea mbeti në kuotën e 19 pikëve, në një kampionat shumë të rivalizuar dhe pa skuadra që bëjnë diferencën për momentin. Vijon momenti jo për Arsenalin që ka shumë luhatje në rezultate dhe këtë herë u mposht nga Wolves në Emirates. Për miqtë realizuan dy portugezë Neto dhe Podence, ndërsa barazoi përkohësisht shifrat për Arsenalin Gabriel.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency