Formula 1

Emocionuese, Mick Schumacher piloton Ferrarin 10 vite pas babait!

Ditë historikë për Ferrarin dhe Formula 1. Mick Schumacher, djali i legjendës Michael Schumacher, ka nisur testet me “Kokëkuqen” në pistën e Bahreinit. Një emocion i fortë të shohësh 20-vjeçarin me kostumin e skuderisë me qendër në Maranello 10 vjet pas babait të tij.

Schumi Jr. ka zgjedhur numrin 29 dhe do ta drejtojë “Kokëkuqen” e tij përgjatë gjithë ditës. Një mundësi e artë që ai të tregojë se ka trashëguar talentit e të atit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency