Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Empoli e ofron në huazim, tri klube të Serie B kërkojnë Shpendin

Stiven Shpendi me shumë mundësi nuk do ta mbyllë këtë sezon me skuadrën e Empolit.

Klubi italian ka vendosur që ta japë sulmuesin e kombëtares U-21 të Shqipërisë në formë huazimi deri në verë.

Lexo edhe:

Sipas raportimeve të medieve italiane, interes të madh për Shpendin ka shfaqur Pisa në Serie B, drejtor sportiv i së cilës është Stefanelli, të cilin shqiptari e njeh mjaft mirë nga koha kur të dy kanë qenë te Cesena.

Ndërkohë lojtari “kuqezi” pëlqehet edhe nga nga dy klube të tjera që konkurrojnë në Serie B, FeralpiSalo dhe Sampdoria.

Lajme të tjera

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....