La Liga

En Nesyri i papërmbajtshëm, Sevilla parakalon Barcelonën

EN Nesyri ngjit Sevillan në vendin e tretë të La Ligas, duke zhvendosur një pozicion më poshtë Barcelonën (luan këtë të diel në fushën e Elches).

Sulmuesi maroken ishte i papërmbajtshëm në përballjen që skuadra andaluze e fitoi thellë 3-0 ndaj Cadizit, duke shënuar të gjithë golat e këtij takimi. Madhe sigloi edhe të një katërt që u anulua nga sistemi VAR për pozicion jashtë loje.

Ta parin, talenti 23-vjeçar e realizoi në minutën e 35-të, për ta dyfishuar rezultatin vetëm katër minuta më vonë, i shërbyer nga Suso.

Golin që mbylli llogaritë me Cadizin En Nesyri e shënoi në minutën e 62-të.

Ndërkohë sfida mes Huescas dhe Villarrealit përfundoi pa gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency