Ligue 1

Ende pa skuadër, Ben Arfa pranë rikthimit te Nice

Hatem Ben Arfa vazhdon të jetë një lojtar i lirë në merkato pasi për momentin nuk është bindur nga projekti i asnjë klubi. 32-vjecari e mbylli sezonin e kaluar me Rennes dhe duket se mund të vazhdojë të luajë sërish në Ligue 1, pasi Nantes por mbi të gjitha Nice janë shumë pranë firmës me sulmuesin. Sipas asaj që shkruajnë mediat franceze, Ben Arfa pritet të luajë sërish në “Allianz Riviera”, atje ku ka luajtur në sezonin 2015-2016 përpara se të bashkohej me PSG. Megjithatë edhe Nantes pritet të bëjë një ofertë për të bindur ish-lojtarin e Lyon të bashkohet me ta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency