Kombëtare

Ëndra e Laçit: Shpresoj të jem pjesë e Kombëtares që në grumbullimin e radhës

Qazim Laçi ëndërron të veshë fanellën e Kombëtares A, madje në një të ardhme të afërt. Futbollisti 24-vjeçar, i cili është pjesë e Ajaccio në Ligën e Dytë të Francës pret një ftesë nga Edy Reja. Në lidhjen me “FanZone”, në SuperSport, tregon se si po e përjëton situatën e pandemisë së COVID-19.

“Për, momentin stërvitemi individualisht, me programin që na ka dhënë klubi. Na kanë thënë që më 11 maj do të nisim stërvitjen. Dje, një lojtar i Ligës së Parë kishte Koronavirus dhe nuk e dimë se kur do të fillojmë. Deri tani ka qenë sezoni më i mire, duke parë ecurinë e skuadrës”.

Shpresa për një ftesë nga Reja: Jam gëzuar shumë për shokët që kam luajtur te Shpresa e që tani luajnë në ekipin e parë. Kjo do të thotë që te skuadra e U-21 është bërë një punë e mirë. Shpresoj që edhe unë të jem pjesë e Kombëtares kur të mblidhet sërish.

Dëshira: Për momentin, PSG është klubi më i mirë në botë. Janë shumë skuadra që kam dëshirë të luaj. Olimpiakosi është skuadra e zemrës dhe kam oatur gjithmonë ëndërr të luaj atje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency