Futboll

Endri Çekiçi e bën zakon, tjetër gol në Slloveni

Nuk ka të ndalur Endri Çekiçi, që edhe këtë fundjave konfirmoi se po kalon një periudhë fantastike. Sulmuesi pogradecar e gjeti sërish rrjetën me Olimpijan e Ljubljanës në fitoren e thellë 0-3 në fushën e Mariborit.

22-vjeçari përfitoi nga pakujdesia e mbrojtjes vendëse, duke realizuar golin e fundit, që në minutën e 33-të, teksa më parë kishin realizuar Kadric dhe Kronaveter.

Ky ishte goli i tretë radhazi i Çekiçit në tri ndeshjet e fundit. Ish-futbollisti i Shpresës po zë vend në formacionin bazë të Olimpijas me objektiv marrjen e një ftesë nga trajneri i Kombëtares A, Edy Reja.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency