Futboll

Endri Çekiçi në superformë, i jep fitoren Olimpijas me 2-golësh dhe një mesazh Rejas!

Në vetëm pak kohë Endri Cekiçi është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Olimpjias së Lubljanës. Pasi kishte shënuar nga një gol në 3 nga 5 sfidat e fundit, mesfushori me tipare sulmuese realizoi edhe dygolëshin e parë këtë herë duke i dhënë fitoren Olimpijas pasi me dy golat e tij Çekiçi përmbysi rezultatin në sfidën e javës së 34-t ndaj Rudar. Pogradecari realizoi dy gola të bukur në minutat 51 dhe 76-të. Me këtë fitore Olimpija e Ljubljanës siguroi edhe matematikisht vendin e 2-të në kampionatin slloven ndërkohë që Çekiçi arriti kuotën e 5 golave në vetëm 7 ndeshje të luajtura dhe me këtë formë që po tregon i ka dhënë një sinjal trajnerit të kombëtares Edy Reja për ta grumbulluar në dy sfidat e rradhës ndaj Islandës dhe Moldavisë.

https://twitter.com/SportalGoool/status/1129758861571842048

https://twitter.com/SportalGoool/status/1129765519962382336

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency