Kategoria Superiore

Enea Koliçi: Rrogat i presim, por të paktën po e shijojmë futbollin

Ishte, pa dyshim, lojtari më i mirë në fitoren e Flamurtarit ndaj Kukësit. Portieri Enea Koliçi, në emisionin “Gol pas Goli” deklaroi:

“Ajo që ka rëndësi është fitorja. Kam dalë shumë herë këtu dhe kam thënë që kam bërë vetëm detyrën. Përgëzoj gjithë ekipin dhe falënderoj edhe trajnerin Daja që tha fjalët më të mira për mua.”

Çfarë ka ndryshuar nga janari sa i përket problemit financiar?

Është një temë që na djeg të gjithëve. Nuk ka ndryshuar asgjë, çunat janë pa presion dhe çelësi i suksesit është atmosfera. Jemi të gjithë të bashkuar. Pavarësisht 2500 problemeve që kemi, e para gjë është të shijojmë futbollin që luajmë.

Prisni të merrni pagat nesër?

Kemi dëgjuar shumë të hëna, por ne po presim ditën e nesërme për t’u paguar. Jemi takuar disa herë me presidentin. Tani të hënën apo të martën, pak rëndësi ka, po presim të kalojmë këtë situatë të vështirë.

Ju ngacmuan nga Kukësi?

Jo vetëm kur mbaroi ndeshja, por edhe gjatë ndeshjes. Ngacmimet janë gjithmonë. Unë i kam të gjithë miq, dhe flasim çdo ditë. Ndonjë emër? Rrumbullaku, Musolli…

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency