Kategoria Superiore

Enigma e Dalipit: Ndaj Skënderbeut me një skemë ndryshe

Te Partizani presi me padurim sfidën me Skënderbeun. Besimi për të mposhtur korçarët pas asaj fitoreje në Kukës është rritur. Kjo atmosferë pozitive refkektohet edhe nga fjalët e zëvendëstrajnerit Klevis Dalipi.

Harmonia është kthyer dhe skuadër po punon më e qetë nën drejtimin e Stsarovës. E presim këtë sfidë ndaj Skënderbeut me shumë entuziazëm dhe dëshirë për të dhënë maksimumin. Besoj që e kemi lehtësuar sadopak dhimbjen e javëve të para me atë fitore me Kukësin. Shpresoj që tifozët të vijnë e të në përkrahin.

Dalipi tha më tej se formacioni do të jetë i afërt me atë që luajti në Kukës, por skema do të jetë ndryshe.

Ndaj Skënderbeut do të ketë një skemë ndryshe, që do ta merrni vesh në ditën e ndeshjes. Të jeni të sigurtë që ata që do të zbresin në fushë do të japin maksimumin. Do të ketë përforcime në janar, por lojtarët që kemi aktualisht mbeten shumë të rëndësishëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency