Rusi 2018

Era Istrefi konfirmon performancën në finalen e “Rusi 2018”

Është paralajmëruar kohë më parë që këngëtarja kosovare do të këndojë në Kampionatin Botëror të Futbollit.

Era Istrefi është pjesë e këngëtarëve të himnit zyrtar të Kampionatit Bptëror “Rusi 2018”, “Live it Up”, bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam.

Vetë këngëtarja e ka konfirmuar këtë përmes rrjetit social “Instagram”.

Era Istrefi do të këndojë më 15 korrik në finalen e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, në një perdormancë që premtohet të jetë unike.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency