Premier League

Erdhi nga Kina, sulmuesi i Manchester United izolohet në karantinë

U ble nga Manchester United në orët e fundit të merkatos së janarit, por aventura e Odion Ighalos me “djajtë e kuq” nuk ka nisur aspak ashtu siç vetë sulmuesi nigerian e kishte imagjinuar.

Kjo pasi futbollisti erdhi nga Shanghai Shenhua dhe me të mbërritur në Manchester, është vendosur në karantinë, nga frika se mos është i infektuar nga koronavirusi, që po përhapet me shpejtësi në Kinë dhe botë.

Nuk bëhet fjalë për alarm në rastin konkret, por për një protokoll mbrojtjeje, sipas të cilit një person duhet të rrijë 14 ditë në karantinë, për të konstatuar nëse është prekur apo jo nga virusi vdekjeprurës.

Aktualisht Ighalo qëndron i izoluar prej 11 ditësh dhe stërvitet në një palestër Taekwondoo-je, në pritje që t’i ribashkohet skuadrës, ndërsa mund të jetë në dispozicion që të hënën për ndeshjen me Chelsean.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency