Kategoria e Parë

“Erë” ndryshimesh te Dinamo, një italian zëvendëson Allmuçën në pankinë

Një “erë” ndryshimesh duket se po fryn në klubin e kryeqytetit, Dinamo, ku prej pak ditësh flitet se një kompani italiane ka ndërmend të investojë, për ta rikthyer në nivele të larta.

Sot ka ardhur një tjetër sinjal që konfirmon këto zëra, pasi nga stoli i “bluve të kryeqytetit” është larguar trajneri Igli Allmuça dhe në vend të tij është emëruar italiani Mauro Manzoni.

Ky i fundit, ndonëse në moshën 61-vjeçare, nuk shquhet për ndonjë CV të pasur në trajning, ndërsa si futbollist ka veshur edhe fanellën e Lazios në sezonet 1979-1981.

Tekniku italian Manzoni ka mbërritur dje në kryeqytet dhe ka nisur menjëherë nga puna për të drejtuar skuadrën që prej shumë vitesh militon në Kategorinë e Parë të futbollit shqiptar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency