Eredivisie

Eredivisie, PSV Eindhoven “likuidon” 3-0 Heracles

PSV Eindhoven siguroi fitoren e tetë në nëntë javët e para të Eredivisie, duke “bilnduar” vendin e parë në rendijen e përgjithshme. Formacioni i Philip Cocu iu imponua 3-0 Heracles, që e mbylli ndeshjen me 10 lojtarë, pasi Propper u ndëshkua më karton të kuq, duke shkaktuar madje 11-metërsh në minutën e 90-të. Golin e parë për vendasit e realizoi Lozano që në minutën e 19-të, ndërsa në pjesën e dytë e gjeti rrjetër dy herë van Ginkel në minutat 78 dhe 90+1’.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency