Kombëtare

Ergys Kaçe: Besoj te fitorja, nuk e di nëse…

Bashkë me Etrit Berishën, në konferencën për shtyp të Kombëtares u shfaq edhe Ergys Kaçe.

Islanda: Islanda është ekip i fortë dhe ka lojtarë të mire, por edhe ne kemi futbollistë të mirë. Po të japim maksimumin, besoj se do të fitojmë. Sigurisht po të luajmë si skuadër.

Edy Reja: Sa herë vjen një trajner i ri, lojtarët japin maksimumin se duan të luajnë. Jemi stërvitur mirë dhe jemi gati për ndeshjen. Për tri ditë besoj se do të jemi gati.

Rreshtimi: Me klubet tona i kemi provuar të gjitha skemat, ndaj nuk do të jetë problem. Nuk e di nëse do të luajë titullar, po më aktivizoi trajneri, do jap më të mirën, që të marrim fitoren.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency