Gossip

Erika Aurora tifo për mbijetesën e Cagliarit (Foto)

Kur kanë mbetur edhe 11 javë nga fundi i kampionatit italian, skuadra e Cagliarit vijon të jetë e përfshirë në luftën për mbijetesë, ndonëse ka krijuar një farë distance nga ekipet që mbyllin renditjen.

Megjithatë trajneri Maran ka edhe një tjetër arsye për t’u gëzuar, pasi futbollistët e tij do të kenë tani edhe mbështetjen e modeles dhe aktores me origjinë sarde, Erika Aurora.

Kjo e fundit është rikthyer në qytetin e lindjes, Sardenjë, për një projekt mjaft interesant kinematografik, ndërsa ka premtuar edhe mbështetjen nga shkallët e stadiumit për skuadrën e Cagliarit.

Erika Aurora ka deklaruar në një intervistë se është ende “single”, duke shtuar një tjetër arsye që futbollistët e kuqebluve të dhurojnë performanca bindëse në fushë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency