Kosova

Eriksen: Kosova na befasoi, do paralajmëroj Anglinë për ju

Mesfushori i Tottenhamit, Cristian Eriksen u ndal në mikrofonat e Supersport, për të folur në përfundim të miqësores mes Kosovës dhe Danimarkës, në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës.

Rezultat i mirë apo i keq, ku barazim sot?
Përpara ndeshjes kemi besuar te fitorja, por kur pamë që ishim në disavantazh, mund të themi që barazimi është një rezultat i mirë.

A e keni pritur një Kosovë të tillë?
Ne e kemi ditur që është një kundërshtar i fortë, pro sot e pamë që Kosova ishte vërtetë e organizuar dhe na vështirësoi punën.

A e shikoni Kosovën si një befasi në eliminatore?
Po. Unë do të paralajmëroj Anglinë për forcën e kësaj skuadre, që i ka të gjitha mundësitë të befasojë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency