Serie A

Eriksen rikthehet në Appiano Gentile, Interi del me komunikatë për gjëndjen e danezit!

Christian Eriksen ngroh zemrat e tifozëve zikaltër. Mesfushori danez ka qenë paraditen e sotme i pranishëm në qëndrën stërvitore të Interit në Appiano Gentile, për herë të parë që pas arrestit kardiak që pësoi në fushë në ndeshjen e Euro 2020 Danimarkë-Finlandë ku rrezikoi të humbiste jetën. Eriksen është shfaqur në gjëndje të mirë, i buzëqeshur. Pas disa batutave dhe bisedave me shokët e skuadrës danezi është larguar teksa siç njofton edhe vetë klubi zikaltër do të vijojë fazën e rikuperimit në Copenhagen.

‘’Mëngjesin e sotëm, Christian Eriksen bëri një vizitë në qendrën stërvitore Suning, në Appiano Gentile. Mesfushori danez takoi drejtuesit e klubit, trajnerin, shokët e skuadrës dhe pjesëtarët e stafit. Eriksen ndihet mirë dhe është në gjendje të shkëlqyer psikologjike dhe në formë të mirë nga ana e mentale. Ai do të ndjekë programin e rikuperimit duke u konsultuar me doktorët danez në Copenhagen të cilët do të mbajnë të informuar stafin tonë mjekësor’’, lexohet në komunikatën e klubit zikaltër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency