Futboll

Erjon Vucaj largohet nga Laçi

Erjon Vucaj nuk do të jetë më pjesë e Lacit për sezonin e ri. 26 vjecari që kontribuoi sezonin e kaluar në qëndrimin e kurbinasve në Kategorinë Superiore i dha fund aventurës së tij me bardhezinjtë duke gjetur gjuhën e përbashkët me drejtuesit e klubit dhe nga ky moment është një futbollist I lirë.

Mesfushori ka nisur dhe kontaktet me Vllazninë e Shkodrës, për t’u rikthyer ndoshta te klubi I tij I origjinës, por deri tani nuk ka vendosur ende për të ardhmen pasi dëshiron të marrë kohë për të zgjedhur skuadrën e tij të re duke shqyrtuar ofertat që ka në adresë të tij, pasi për futbollistin ka dhe një interesim nga Kukësi. Gjithsesi klubi I Lacit është në pritje ndërkohë të brazilianit, Ademir Souza, që ka qenë I huzuar te bardhezinjtë ndërsa tashmë klubi kurbinas kërkon të blejë përfundimisht kartonin e tij duke mbyllur përfundimisht një marrëveshje  me mbrojtësin brazilian.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency