Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Erjona Sulejmani, me zemrën të ndarë në tri pjesë për Euro 2024

Zemra e Erjona Sulejmanit, e ndarë në tri pjesë. Ish-bashkëshortja e Blerim Xhamailit, modele me plot 551 mijë ndjekës në Instagram, ka komentuar shortin e Euro 2024, duke zbuluar se e ka të vështirë ndajë mes Shqipërisë, Italisë dhe Spanjës së cilën dëshiron në finale.

“Kur ke tri skuadra në zemër (Shqipëri, Itali dhe Spanjë) dhe shpreson që të paktën njëra prej tyre të fitojë Euro 2024, por më pas zbulon se janë të tria në të njëjtin grup.”

Lexo edhe:

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...