Gossip

Erjona Sulejmani, në kërkim të mashkullit perfekt

Një postim paksa nostalgjik. Erjona Sulejmani, e ndarë pak kohë më parë Blerim Dzemaili, ndoshta është vënë në kërkim të partnerit perfekt. Ndoshta është e bindur që ai nuk ekziston, por për një grua është e rëndësishme që të mos kënaqet me pak, për të kërkojë gjithmonë maksimumin.

Në postimin e saj të fundit në Instagam, Erjona liston të gjithë virtytet që duhet të ketë mashkulli ideal, që një femër duhet të pretendojë ta ketë në krah. Ndoshta kërkon shumë dhe e tepron pak, por ajo thotë se “Shpresa vdes e fundit”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top