Kosovë

Ermal Krasniqi: Jam gati për hapin e madh

Miqësorja ndaj Ishujve Faroe u shfrytëzua edhe për t’iu dhënë mundësinë lojtarëve më të spikatur të Superligës së Kosovës. Njëri prej tyre, Ermal Krasniqi, futbollist i Ballkanit, beson se ka ardhur momenti të bëjë një tjetër hap të madh në karrierë, duke u transferuar në kampionat më të fortë.

“Një vit shumë i mirë, mendoj se edhe me Ballkanin kemi bërë paraqitje shumë të mira. Trajneri e ka parë që është e Arsyeshme që të ftojë edhe lojtarë të kampionatit të Kosovës.

Ka qenë një ndjenjë shumë e mirë, na kanë pritur shumë mirë. Ndeshja e parë që kemi luajtur bashkë, por mendoj që kemi luajtur mirë, me pak fat mund të kishim fituar.

Hapi i madh në karrierë? Mendoj që jam gati dhe shpresoj të bëhet kjo gjë.”

 

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency