Merkato

Është dëshira e trajnerit, Newcastle, në sulm për Trippier

Eddie Howe dëshiron të ketë nën urdhrat e tij Kieran Trippier, madje që në janar. Sipas “Mirror”, trajneri i Newcastle u aka bërë të qartë pronarëve të rinj qëllimin e tij për të blerë nga Atletico e Madridit anësorin anglez në merkaton e dimrit.

Howe mëndon se skuadrën e tij mund ta shpëtojnë nga rrëzimi lojtarë me personalitet dhe përvojë, si 31-vjeçari, që e njeh shumë mirë Premier League-n.

Ish-lojtari i Tottenhamit është i lumtur tek Atletico, por nuk e ka fshehur dëshirën për t’u rikthyer në Ishull. Drejtuesit e Newcastle janë gati të ofrojnë 35 milionë ecuri për kartonin e futbollistit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency