Kombëtare

Është momenti i Gurit, vjen edhe ftesa nga Panucci

Më në fund ka ardhur edhe momenti i Sindrit Gurit, që të marrë një ftesë në Kombëtaren Shqiptare. Ai ka marrë ftesë nga Cristian Panucci për të qenë pjesë e Shqipërisë në dy ndeshjet miqësore të fundmuajit, ndaj Kosovës dhe Ukrainës.

Sulmuesi shkodran i Kukësit ka qenë një nga elementët më të spikatur këtë sezon në Kategorinë Superiore, teksa është në krye të listës së golshënuesve më të mirë, kur kanë mbetur edhe dy javë deri në fund të sezonit.

Për më tepër, vetëm pasditen e djeshme u përcoll lajmi që Guri do t’i bashkohet skuadrës belge të KVV Oostendes, duke filluar nga kjo verë e për 3 sezonet në vijim.

Guri u bë çështje edhe në miqësoren me Norvegjinë, pasi mungesa e ftesës për të shkaktoi debat në opinionin sportiv në Shqipëri, ndërsa pak ditë më parë, Cristian Panucci pranoi se tashmë sulmuesi shkodran do të jetë pjesë e Shqipërisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top