Merkato

Është në skadencë kontrate, por Willian nuk e mendon largimin nga Chelsea!

Është në skadencë kontrate por pavarsisht kësaj Willian nuk dëshiron të largohet nga Chelsea. Në një prononcim për mediat braziliani ka theksuar se ndihet shumë i lumtur në Londër dhe se e adhuron klubin e Chelsea-t dhe pavarsisht se ka edhe një vit kontratë ai dëshiron të qëndrojë në Stamford Bridge duke ua bërë të qartë drejtuesve se është i gatshëm të zgjasë marrëveshjen aktuale e cila i skadon në verën e vitit 2020.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency