Kategoria Superiore

Ethemi: Kalimi te Kukësi një ëndërr e bërë realitet, dua të shënoj sa më shumë

Valon Ethemi është një zbulimet më të bukura të këtij sezoni jo vetëm te Kukësi, por në të gjithë kategorinë Superiore. Ndaj Teutës ai realizoi golin e fitores por më shumë sesa në aspektin personal është i lumtur që i dha fitoren skuadrës.

“Jam shumë i lumtur që shënova sot dhe ndihmova ekipin dhe fituam ndeshjen. I kam shënuar dy gola Teutës. Nuk mund të them se sa gola do shënoj, por synoj që të shënoj sa më shumë dhe të ndihmoj skuadrën”.

Mesfushori i talentuar nga Tetova e konsideron si një ëndërr të bërë realitet kalimin nga Mamurrasi te kampionët në fuqi të Kukësit, madje te verilindorët Ethemi po aktivizohet në vazhdimësi.

“Mamurrasi dhe Kukësi janë shumë ndryshe. Ishte një ëndërr të kaloja nga Mamurrasi te skuadra kampione.Ndeshja ndaj Korçës ishte më e forta e kampionatit dhe ishte si reklamë për mua të luaja në atë ndeshje.Në Kukës është fusha më e vogël dhe për një lojtar të shpejtë si unë nuk kam shumë hapësira”.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency