Merkato

Everton bën afrimin e tretë në merkato, firmos Gray!

Evertoni i Rafael Benitez bën goditjen e tretë në këtë merkato verore. Pas Andros Toënsend dhe Asmir Begovic, klubi nga Liverpooli ka rikthyer në Premier League edhe Demarai Gray. Ky i fundit pas eksperiencës së shkurtër me Bayer Leverkusen në Bundesliga ku nuk la shenjë, është transferuar sërish në Premier League për të mbajtur veshur një tjetër fanellë me ngjyrë blu por jo më atë të Leicester por fanellën e Everton. I lindur në Birningham në vitin 1996, Toënsend mund të luajë në të dy krahët e sulmit teksa për kartonin e tij Everton ka shpenzuar 2 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency