Merkato

Everton dhe Arsenal nuk heqin dorë nga Zaha, por C.Palace kërkon një “mal” me para

Hapja e merkatos në janar rikthen edhe problemet me të ardhmen e Wilfried Zaha. Verën e kaluar lojtari dhe drejtuesit patën një përplasje pasi nuk e lejuan sulmuesin të largohej duke pretenduar një shumë marramendëse për kartonin e tij. Me merkaton e dimrit që po afron, agjenti Federico Pastorello kërkon nga klubi që të tregohen të arsyeshëm për ta lënë të lire Zaha që të gjejë një ekip të ri teksa Everton dhe Arsenal janë në gjurmët e lojtarit. Për kartonin e 27-vjeçarit të dy klubet e interesuara ofrojnë deri në 50 milionë euro ndërsa nga ana tjetër Crystal Palace e vlerëson të paktën 70-80 milionë euro.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency