Premier League

Everton gati të blindojë sulmuesin e talentuar

Dominic Calvert-Lewin është duke shkëlqyer këtë sezon me fanellën e Everton, duke u shndërruar në liderin e repartit të sulmit për skuadrën e Ancelottit. 22-vjeçari ka gjetur rrugën e rrjetës 11 herë, ndërsa ka asistuar në një tjetër rast shënimi.

Calvert-Lewin ka një kontratë që përfundon në vitin 2023, por duke parë paraqitjet e tij të mira, drejtuesit mendojnë që t’i ofrojnë rinovimin me pagë të përmirësuar ndjeshëm.

Së fundmi për sulmuesin ka shfaqur interes Barcelona dhe për të hedhur poshtë të gjitha zërat e merkatos, klubi mendon që të blindojë talentin 22-vjeçar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency