Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Everton ofron 60 mln Euro për Sigurdsson

Evertoni nuk dorëzohet dhe ka përgatitur një ofertë ttë re për Gylfi Sigurdsson.

Sipas mediave britanike, “Toffees” janë gati të paguajnë 60 milionë euro për islandezin, me lojtarin që nga ana e tij po negocion rinovimin e kontratës me Swansea.

Lajme të tjera

Formula 1

Homoseksualiteti i deklaruar nga Ralf Schumacher ka qenë një nga temat e diskutuara në konferencën për shtypin të FIA-s, këtë të enjte, në Çmimin...

Futboll

Trajneri i Fenerbahçes, Jose Mourinho është shumë i fokusuar në merkato, për ta përforcuar skuadrën e tij që të jetë sa më konkurruese jo...

Serie A

Në ditën e prezantimit të Thiago Mottës si trajneri i ri i Juventusit foli edhe Cristiano Giuntoli. Drejtori teknik i bardhezinjve e nisi me...

Futboll

Pasi përfundoi sezonin 2023/24 me një humbje në finalen e Championsit përballë Realit të Madridit (2-0), Borussia Dortmund pëson humbje të papritur edhe në...