Futboll

Evropiani U21, Italia tronditet në shtëpi nga polakët

Italia ka humbur me rezultatin 1-0 ndaj Polonisë në ndeshjen e dytë të grupit në Evropianin U21.

Në përballjen e zhvilluar në Bolonjë, “axurrët” u gjunjëzuan nga një gol i Bielik në minutën e 40 dhe ndërlikojnë kualifikimin për në gjysmëfinale.

Tani, skuadrës së drejtuar nga Luigi di Biaggio i duhet të fitojë patjetër ndaj Belgjikës në ndeshjen e fundit në grup.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency