Formula 1

F1, afron rinovimi zyrtar i Fernando Alonsos me McLaren!

Fernando Alonso pritet që në ditët në vijim të zyrtarizojë rinovimin me McLaren. Lajmin e bëri publik vet shefi ekzekutiv i skuadrës britanike, Zak Brown, gjatë një interviste për Motorsport. Amerikani Brown ishte mjaft optimist dhe besimplotë për negociatat me spanjollin Alonso, duke konfirmuar faktin se te kjo skuadër mw kryesorja pwr momentin wshtw arritja e marrëveshjes me asturianin. Edhe pse ka kaluar një muaj që pas deklaratës së vetë Fernando Alonsos, se vendimin për të ardhmen do ta komunikonte pas garës për Cmimin e Madh të Japonisë, ende nuk ka asgjë kontrete nga piloti 36-vjecar. Gjithsesi, një fakt i tillë nuk e zbeh aspak entuziasmin e shefit ekzekutiv Zak Brown, që deklaron se dicka e tillë është cështje orësh. Ai shpreson që marrëveshja të mbyllet zyrtarisht para garës për Cmimin e Madh të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, që do të zhvillohet këtë fundjavë në Austin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency