Serie A

Fabian Ruiz, dhurata e parë e De Laurentiis për Ancelottin

Me Carlo Ancelottin në stol, merkato e Napolit do të jetë në lartësinë e duhur për një sezon me pritshmëri të mëdha. De Laurentiis nuk ka vonuar dhe është shumë pranë goditjes së parë në merkato, Fabian Ruiz nga Real Betis. 22-vjeçari spanjoll ka shkëlqyer këtë sezon duke ndihmuar ekipin të kualifikohet në Europa League me 3 gola dhe 8 asiste dhe mund të mbulojë shumë pozicione në mesfushë. Klauzola e Ruiz është 30 milionë euro por Napoli po tenton të mbyllë operacionin për 25 mln euro plus bonuse.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency