Serie B

Fabio Grosso prezantohet në stolin e Veronës

Verona nuk ia doli dot të mbijetojë në Serinë A dhe u rikthye në B, ku sërish do të tentojë ngjitjen, duke filluar që nga sezoni i ardhshëm. Për ta bërë këtë, drejtuesit e klubit ka në zgjedhur një tjetër trajner, për t’i besuar drejtimin e skuadrës.

Bëhet fjalë për ish kampionin e Botës me Italinë në 2006-ën, Fabio Grosson, që është zyrtarizuar mbrëmjen e sotme në stolin e veronezëve. Grosso ka drejtuar Barin në sezonin e fundit, me të cilin luftoi deri në fazën Play Off për t’u ngjitur në Serinë A, por nuk ia doli, pasi u eliminua nga Citadella.

Ish mbrojtësi dha dorëheqjen nga klubi i Barit vetëm në fillim të kësaj jave, pikërisht pasi kishte arritur marrëveshjen me Veronën, ku u zyrtarizua sot.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency