Futboll

Fabregas: Në Londër ndihem mirë, dua rinovimin

Vetëm disa orë para sfidës mes Chelsea-t dhe Manchester United-it, Cesc Fabregas është munduar të shuajë zërat që e lidhin atë me një transferim të mundshëm te ‘djajtë e kuq’.

Mediat angleze raportuan se Mourinho ka kërkuar me ngulm Fabregasin në Manchester, për sezonin e ardhshëm, por spanjolli duket se nuk ka ndërmend të ndërrojë ambient.

“Në Londër ndihem mirë dhe te Chelsea më kanë trajtuar shumë mirë. Kontrata ime skadon në verën e 2019-ës, por jam i gatshëm të rinovoj, nëse klubi e shikon të arsyeshëm zgjatjen e bashkëpunimit”, tha Fabregas.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency