Ligue 1

Fabregas: Nuk shkoj në Kanada, respektoj kontratën me Monaco

Mesfushori spanjoll Cesc Fabregas ka hedhur poshtë zërat për një transferim të mundshëm te Montreal Impact në Kanada, skuadër që drejtohet nga miku i tij Thierry Henry, i njëjti që e mori futbollistin edhe te Monaco.

Në një intervistë për mediat franceze Fabregas deklaroi se ka ende edhe dy sezone e gjysmë kontratë me monegaskët dhe vetëm pas përfundimit të saj do të konsiderojë një transferim në Kanada ose ShBA, për të luajtur edhe një sezon tjetër.

“Nuk do të trabnsferohem te Montreal Impact. Kam edhe dy vite e gjysmë kontratë me Monacon, të cilën do ta respektoj deri në fund. Më pas besoj se do të luaj edhe një sezon tjetër, në SHBA ose Kanada”, deklaroi mesfushori spanjoll.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency