Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

Fakaj në “Kuqezi”: Po e ngarkojmë shumë Brojën, ka ende nevojë të përmirësohet

Ish-mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Ervin Fakaj, i ftuar në emisionin “Kuqezi” në SuperSport, në përfundim të ndeshjes kritikoi edhe sulmuesin Armando Broja, duke thënë se u tregua më individualist se duhet dhe se duhet të përmirësohet në shumë sektorë.

“Brojës i kemi ngarkuar më shumë përgjegjësi se duhet, pasi është ende një 21-vjeçar dhe ka ende kohë të piqet. Ka cilësi të jashtëzakonshme, por duhet të përmirësohet në shumë sektorë të fushës dhe të kuptojë që nuk mund ta zgjidhë vetë gjithçka. Duhet më shumë bashkëpunim”, u shpreh Fakaj.

Lajme të tjera

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Champions League

Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Kristjan Asllani ishte përzgedhur titullar nga trajneri Simone Inzaghi në ndeshjen e Champions League të Interit në transfertë ndaj...

Euro 2024

Kosova është pa trajner pas shkarkimit të sllovenit Primoz Gliha pas përfundimit të eliminatoreve të Euro 2024. Aty ku përveç dy barazimeve ndaj Zvicrës,...

Champions League

Milani u mposht në “San Siro” me rezultatin 1-3 nga Borussia Dortmund, duke minimizuar mundësitë për të vijuar aventurën në Ligën e Kampionëve edhe...