Merkato

Falcao konfirmon largimin nga Monaco: Jam në pritje të ofertave

Ai ndaj Sampdorias që i dha fitoren Monacos me siguri ishte goli i fundit i Radamel Falcaos me klubin nga Principata. El Tigre ka vendosur të mbyllë përfundimisht aventurën me Monacon dhe të ndërrojë ambient siç e konfirmon edhe vetë ai në një intervistë të dhënë pas ndeshje ndaj Sampdorias. “ Shpresoj që të zgjidhet çështja për klubin, por sidomos për mua. Jam i detyruar të shikoj për opsione të tjera, futbolli dhe jeta kështu janë. Kam edhe një vit kontratë dhe klubi nuk më ka propozuar rinovimin e marrëveshjes, kështu që unë duhet të mendoj për të ardhmen time dhe familjen time. Po shqyrtoj ofertat që kam”, nënvizoi Falcao. Sulmuesi kolumbian kërkohet me ngulm nga Galatasaray dhe e ardhmja e tij mund të jetë në Superligën turke.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency