Kombëtare

Falënderimi i veçantë i FSHF-së: Tifozë-lojtarë, binom fitues!

Përfaqësuesja kuqezi mori një fitore të madhe me Islandën në “Elbasan Arena” vetëm pak ditë pas humbjes traumatike me Francës në Paris. Reagimi i kuqezinjve ishte i menjëhershëm, si nga trajneri me zgjedhjet e tij taktike, ashtu edhe nga tifozët në shkallët e stadiumit, që nuk e braktisën Kombëtaren në një moment delikat, përkundrazi u bënë motiv për protagonistët e fushës që të jepnin gjithçka mundin. Federata shqiptare e futbollit dhe lojtarët kuqezi, nëpërmjet një postimi në faqen e FSHF-së në Facebook, falënderojnë në mënyrë të veçantë tifozët për mbështetjen e pakushtëzuar në shkallët e stadiumit.

“Faleminderit nga zemra!

Federata Shqiptare e Futbollit dhe të gjithë lojtarët kuqezi dëshirojnë të falënderojnë tifozët tanë të mrekullueshëm që nuk e braktisin kurrë ekipin Kombëtar, që nuk kanë hezituar kurrë të bëjnë me mijëra kilometra për fanellën e shenjtë kuqezi dhe kanë qenë pranë skuadrës në ditë të mira dhe në ditë të vështira. Ky binom, tifozë-lojtarë, na ka treguar edhe më parë se është binomi fitues.

Së bashku kemi treguar se kur jemi të bashkuar mund të arrijmë rezultate që për shumë dukeshin utopike, duke bërë bërë të pamundurën të mundur. Ëndrra vazhdon, së bashku mund të shkojmë shumë larg!”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency