Serie A

Fali Ramadani drejt Milanos për zyrtarizimin e rinovimit të Handanovicit

Marrëveshja e arritur shkurtin e kaluar do të zyrtarizohet ditët e ardhshme, me një njoftim nga klubi. Interi dhe Samir Handanovic do të vazhdojnë marrëdhëniet e tyre profesionale deri më 30 qershor 2022, saktësisht atë që parashikonte marrëveshja aktuale: zgjatjen e kontratës ekzistuese për një vit. Menaxheri i portierit slloven, Fali Ramadani, është nisur drejt Milanos ku mes çështjeve të ndryshme në rendin e ditës ka edhe frikën në kontratën për rinovimin e mbrojtësit ekstrem.

Marrëveshja e re parashikon që Handanovic të përfitojë 3.5 milionë euro në vit.

Vendimi për të zgjatur marrëveshjen profesionale me kapitenin buron nga vlerësimi i të gjithë ambientit zikaltër cilësitë e 33-vjeçarit në fushë dhe jashtë saj. Portieri në Ljubljana, në fakt, vlerësohet shumë si nga shokët e tij të skuadrës, ashtu edhe nga drejtuesit, madje edhe Antonio Conte ka arritur të shohë se ai është pikë referimi në dhomën e zhveshjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency