Merkato

Ylli 18-vjeçar i Leverkusenit tërheq vëmendjen e Bayernit dhe anglezëve

Është vetëm 18 vjeç, por Florian Wirtz luan sezonin e tretë me fanellën e Bayer Leverkusenit dhe e ka nisur këtë vit në mënyrë perfekte me dy gola e tre asiste në tre takime të luajtura me “aspirinat” në Bundesligë.

Shpërthimi i fantazistit erdhi menjëherë pas shitjes së një tjetër ylli si Kai Havertz dhe klube të ndryshme të Premier League kanë nisur kontaktet me Bayer Leverkusen, për të “rrëmbyer” një tjetër talent të futbollit gjerman.

Megjithatë nuk ka mbetur mbrapa as Bayerni i Mynihut, që po monitoron nga afër rritjen e 18-vjeçarit dhe ka vendosur kontaktet me menaxherët e tij. Bavarezët janë gjithmonë zgjedhja e parë për talentet e Bundesligës, por këtë herë mbetet për t’u parë a do të arrijnë të garojnë ata me milionat që ofron kampionati anglez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency