Abissnet Superiore

Fantazisti brazilian bind stafin teknik, firmos për 3 sezone me Vllazninë

Një tjetër brazilian te Vllaznia. Fantazisti Wellington Gustavo, i cili ishte në provë prej ditësh pranë klubit shkodran, ia ka dalë të bindë stafin teknik për cilësitë e tij dhe ka firmosur një kontratë tre vjeçare.

Pikërisht afati i gjatë i kontratës konfirmon se klubi beson jo pak në cilësitë e fantazistit 25-vjeçar, i cili në të shkuarën ka luajtur edhe me suedezët e Linkoping, përveçse me disa klube në Brazil.

Wellington Gustavo, i njohur edhe si “Gigante”, do të jetë në dispozicion të shkodranëve që në ndeshjen e të enjtes ndaj Siroki Brijegut, në Bosnjë, pasi stërvitet prej ditësh nën urdhrat e Brdariç dhe gëzon formën e duhur fizike.

Me emra si Latifi, Da Sivla e Wellington, shtohet ndjeshëm cilësia teknike dhe fantazia e skuadrës shkodrane, që këtë sezon do të provojë të fitojë titullin kampion, duke qenë se vitin që lamë pas dështoi vetëm për shkak të golavarazhit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency