Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Faqja zyrtare e ATP-së uron Pavarësinë e Shqipërisë me foton e flamurit “Autochthonous”

Faqja zyrtare e Federatës Botërore të Tenisit (ATP) ka vendosur ditën e sotme në fotografinë e profilit në “Facebook” flamurin “Autochthonous”, me figurat e Ismail Qemalit e Isa Boletinit.

Bashkangjitur fotografisë së postuar në faqen zyrtare të ATP-së, është uruar festa e Pavarësisë së Shqipërisë, e 28 nëntorit, në gjuhën angleze.

Lexo edhe:

Megjithatë, shumë shpejt ajo foto u fshi nga faqja e ATP-së, për t’u zëvendësuar me logon e saj zyrtare.

Në faqe nuk u dha një shpjegim nëse profili ishte hakuar, ndonëse fotografia me flamurin e Shqipërisë është ende në Facebookun e ATP-së, por jo në profil.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...