Conference League

Faza e grupeve nis rrugëtimin nga Izraeli, Feyenoord ndalet në barazim

Faza e grupeve të Conference League ka nisur rrugëtimin mbrëmjen e sotme nga Izraeli, ku dy skuadrat vendase Maccabi Haifa dhe
Maccabi Tel Aviv kanë luajtur edhe takimet e para të kompeticionit më të ri të UEFA-s për klube.

Kështu Maccabi Haifa, që bën pjesë në grupin E, priti holandezët e Feyenoord, ndaj të cilëve vuajti jo pak, por në fund ia doli të marrë një pikë falë barazimit pa gola.

Nga ana tjetër, Maccabi Tel Aviv që është në grupin A, priti armenët e Alashkert, ndaj të cilëve triumfoi me rezultatin e thellë 4-1 dhe mori tre pikët e para.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency